Pārtāvētās tirdzniecības markas:

Francija

Ortus Baltic NU smoothie

           Pasaules slavenais uzņēmums "Nemeco" 2009 gadā uzsāk augļu kokteiļu ražošanu ar nosaukumu "NU Smoothie". Mērķis, istabas temperatūrā ilgstoši uzgalbājams veselīgs dzēriens. Rezultāts ir iespaidīgs, radīts produkts, kas atzīts 35 pasaules valstīs (tādās kā ASV, Kanāda, Ķīna, Austrālija utt.) Šobrīd nosaukums "NU Smoothie" šajās valstīs vairs komentārus neprasa. Pieejamas 6 garšas, 2 veida iepakojumi.

Itālija

Ortus Baltic Castello

             Īsts Itālijas uzņēmums, kas dibināts 1996 gadā. Uzņēmuma darbinieki ir ar ilggadēju pieredzi pārtikas ražošanā, kas labi pārzin Itālijas reģionus un zin kāpēc produkcija jāizgatavo tieši no konkrētā reģiona produktiem. Pārtikas ražošanā tiek izmantotas tradicionalās Itālu meistaru receptes, kuram pasakoties produkcija garšo fantastiski.

Produkcijas katalogs:

Itālija

Ortus Baltic Speroni

             Ģimenes kompanija ražo šo izcilo olīveļļu kopš 1954 gada. Itāļu olīveļļa jau izsenis ir novērtēta kā vērtīgākā un veselīgākā, pateicoties īpašiem reģioniem un olīvkoku šķirnēm. Izmantojot visas stiprās puses ko sniedz šie reģioni un senās olīvkoku škirnes, uzņēmums ir izaudzis par atzītu starptautisku ražotāju, kura produkciju var atrast Lielbritānijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Vācijā, Japanā u.c.  ... un šajās valstīs paterētājam ir ļoti augstas prasības.

Ortus Baltic Ginos

Itālija

             Tikai augstākās kvalitātes produkti restorāniem. Itālija ir izslavēta ar saviem meistardarbiem virtuvē, bet šis ražotājs pārspēj visslēptakos sapņus... izsmalcinātība, produkcijas daudzveidība, izcila garša, stingra ražošanas uzraudzība, pavāru 30 gadu pieredze, izmeklētākie produkti un jaunākās tehnoloģijas rada ēdienu, kas vienreiz nobaudīts neatstās vienaldzīgu nevienu.

Dienvidkoreja

Ortus Baltic OKF

             Pasaules līderis "Premium" klases dzērienu ražošanā, pastāvēšanās laikā ir saražoti ~750 dažādu veidu dzērienu. Kurus eksportē uz visiem apdzīvotiem pasaules kontinentiem. 

            1997 gadā izmantojot īpašu tehnoloģiju sāk ražot Alojas dzērienu "Aloe Vera King".

Šobrīd apsolūtais tirgus līderis (76%) no Alojas dzērienu tirgus pieder tieši OKF, ka arī patenti šo dzērienu ražošanā 180 pasaules valstīs.. 

Bulgārija

Ortus Baltic Jam And jam

             Kopš 1995 gada piedāvā saviem klientiem ievārījumus, džemus, sīrupus no saulainajā Bulgārijā augušiem augļiem. Klimatiskie apstākļi ir kā radīti, lai augļi būtu lieli un sulīgi. Nedaudz cukura, senas recepte, pieredze, un ievārījums, kas neatstāj vienaldzīgu ir gatavs. Pieejama arī BIO produkcija.